Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

530-811-358 | biuro@briefad.pl

Aiquet sit amet euismod in

page-4_img01

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupi datat non proident, sunt in culp

POZNAJ NASZ TEAM

mag
Magdalena Kwapisiewicz – CEO / Project Director

Magda założycielka agencji. Doświadczenie zawodowe w branży reklamowej i marketingu zdobywała pracując dla znanych warszawskich agencji od ponad 10 lat. Miłośniczka kreatywnego i skutecznego marketingu, strateg marketingowy, potrafi precyzyjnie określić i zrealizować cele marketingowe Klienta. Pomaga firmom w ich promocji, wyznaczając nowe działania. Doskonale zna rynek marketingowy i potrafi błyskawicznie reagować na potrzeby Klientów. Posiada doskonałe umiejętności budowania relacji z Klientami. Młoda, zorganizowana mama. Uwielbia podróże.

pat
Patrycja Brandys – Graphic Designer

Kreatywna, profesjonalna i utalentowana dziewczyna. Realizuje projekty dla klientów polskich i zagranicznych. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do zaprojektowania. Do pracy podchodzi z ogromną pasją. Energiczna, pomysłowa i komunikatywna. Zawsze na czas kończy powierzone jej zadania. Jest duszą towarzystwa, kocha zwierzęta oraz podróże po świecie, a w życiu kieruje się głosem serca.

szu
Małgorzata Szumańska – Key Account Manager

Gosia posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów i pracy z Klientami. Konsekwentna w dążeniu do celu i bezkompromisowa. Wyróżnia się terminowością, dokładnością i rzetelnością. Spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Każde zadnie wykonuje z wielką precyzją i zaangażowaniem. Miłośniczka mody.

jed
Jędrzej Lipiński – Event Manager

Jędrzej od kliku lat zajmuje się tworzeniem strategii event marketingowych. Wyróżnia się wszechstronnością i pomysłowością  w działaniach. Odpowiada m.in. za zaprojektowanie i skosztorysowanie imprezy, dobór odpowiednich modeli i hostess oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia. Szybko nawiązuje trwałe relacje z Klientami.  Globetrotter i miłośnik motoryzacji.

Twój tag remarketingowy