Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

530-811-358 | biuro@briefad.pl

Niestandardowe realizacje

pudelko

wykonamy wszystko co sobie wymyślisz! Realizujemy najbardziej kreatywne pomysły naszych Klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia. Słuchamy, doradzamy, działamy! Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje pomysły! Myślimy nieszablonowo i działamy niestandardowo, po to żebyś odniósł sukces w biznesie i przekonał do siebie jak najliczniejszą grupę odbiorców swoich usług i produktów. Zachęcamy do podsyłania nawet na

POZNAJ NASZ TEAM

mag
Magdalena Kwapisiewicz – CEO / Project Director

Magda założycielka agencji. Doświadczenie zawodowe w branży reklamowej i marketingu zdobywała pracując dla znanych warszawskich agencji od ponad 10 lat. Miłośniczka kreatywnego i skutecznego marketingu, strateg marketingowy, potrafi precyzyjnie określić i zrealizować cele marketingowe Klienta. Pomaga firmom w ich promocji, wyznaczając nowe działania. Doskonale zna rynek marketingowy i potrafi błyskawicznie reagować na potrzeby Klientów. Posiada doskonałe umiejętności budowania relacji z Klientami. Młoda, zorganizowana mama. Uwielbia podróże.

pat
Patrycja Brandys – Graphic Designer

Kreatywna, profesjonalna i utalentowana dziewczyna. Realizuje projekty dla klientów polskich i zagranicznych. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do zaprojektowania. Do pracy podchodzi z ogromną pasją. Energiczna, pomysłowa i komunikatywna. Zawsze na czas kończy powierzone jej zadania. Jest duszą towarzystwa, kocha zwierzęta oraz podróże po świecie, a w życiu kieruje się głosem serca.

szu
Małgorzata Szumańska – Key Account Manager

Gosia posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów i pracy z Klientami. Konsekwentna w dążeniu do celu i bezkompromisowa. Wyróżnia się terminowością, dokładnością i rzetelnością. Spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Każde zadnie wykonuje z wielką precyzją i zaangażowaniem. Miłośniczka mody.

jed
Jędrzej Lipiński – Event Manager

Jędrzej od kliku lat zajmuje się tworzeniem strategii event marketingowych. Wyróżnia się wszechstronnością i pomysłowością  w działaniach. Odpowiada m.in. za zaprojektowanie i skosztorysowanie imprezy, dobór odpowiednich modeli i hostess oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia. Szybko nawiązuje trwałe relacje z Klientami.  Globetrotter i miłośnik motoryzacji.

Twój tag remarketingowy