Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

530-811-358 | biuro@briefad.pl

O Nas

bulb

Połączyliśmy nasze doświadczenia i umiejętności w 2013 roku. Brief Advertising tworzą ludzie z pasją, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym w międzynarodowych agencjach reklamowych i domach mediowych. Kreatywność, profesjonalizm  i skuteczność to cechy naszego zespołu. Bogate doświadczenie w branży projektowo-marketingowej pozwala nam zagwarantować naszym Klientom najlepsza jakość świadczonych przez nas usług.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, tworzymy niebanalne i nowatorskie projekty.  Śledzimy i wykorzystujemy najnowsze trendy w marketingu oraz oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne pomagające wspierać Państwa sprzedaż. Zrealizujemy każde zadanie, ponieważ dla nas wszystko jest do zrobienia! Zadowolenie i zaufanie naszych Klientów, utwierdza nas w przekonaniu że robimy dobrą robotę!

poznaj nasz team

Magdalena Kwapisiewicz
CEO / Project Director

założycielka agencji. Doświadczenie zawodowe w branży reklamowej i marketingu zdobywała pracując dla znanych warszawskich agencji od ponad 10 lat. Miłośniczka kreatywnego i skutecznego marketingu, strateg marketingowy, potrafi precyzyjnie określić i zrealizować cele marketingowe Klienta. Pomaga firmom w ich promocji, wyznaczając nowe działania. Doskonale zna rynek marketingowy i potrafi błyskawicznie reagować na potrzeby Klientów. Posiada doskonałe umiejętności budowania relacji z Klientami. Młoda, zorganizowana mama. Uwielbia podróże.

Patrycja Brandys
Graphic Designer

grafik komputerowy. Kreatywna, profesjonalna i utalentowana dziewczyna. Realizuje projekty dla klientów polskich i zagranicznych. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do zaprojektowania. Do pracy podchodzi z ogromną pasją. Energiczna, pomysłowa i komunikatywna. Zawsze na czas kończy powierzone jej zadania. Jest duszą towarzystwa, kocha zwierzęta oraz podróże po świecie, a w życiu kieruje się głosem serca.

Małgorzata Szumańska
Key Account Manager

posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów i pracy z Klientami. Konsekwentna w dążeniu do celu i bezkompromisowa. Wyróżnia się terminowością, dokładnością i rzetelnością. Spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Każde zadnie wykonuje z wielką precyzją i zaangażowaniem. Miłośniczka mody.

Jędrzej Lipiński
Event Manager

od kliku lat zajmuje się tworzeniem strategii event marketingowych. Wyróżnia się wszechstronnością i pomysłowością  w działaniach. Odpowiada m.in. za zaprojektowanie i skosztorysowanie imprezy, dobór odpowiednich modeli i hostess oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia. Szybko nawiązuje trwałe relacje z Klientami.  Globetrotter i miłośnik motoryzacji.

Twój tag remarketingowy